en az 3 karakter olmalıdır

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Super Cub, dijital gösterge, tamamen LED aydınlatma, akıllı anahtar, otomatik açılır sele ve ABS gibi üst sınıf donanımları ikonik ve retro bir tasarımla buluşturuyor.

 • LED Aydınlatma

  DETAY
 • Yarı Otomatik Vites

  DETAY
 • ABS Fren Sistemi

  DETAY
 • Akıllı Anahtar

  DETAY
Tamamen LED Farlar

Tamamen LED Farlar

Yarı Otomatik Vites

Yarı Otomatik Vites

Kilitlenmeyi Engelleyen Fren Sistemi

Kilitlenmeyi Engelleyen Fren Sistemi

Akıllı Anahtar Sistemi

Akıllı Anahtar Sistemi

 Doğu Batı Gri

RENK SEÇİMİ

Lütfen bir renk seçin

Gri

SIKÇA SORULAN SORULAR

Honda Super Cub C125 Kaç Yıldır Üretiliyor?

Honda’nın en eski motosiklet modellerinden biri olan Super Cub C125, 1958 yılından bu yana, yani çok uzun süredir üretiliyor. Tüm bu sürede 100 milyondan fazla satan Super Cub C125, dünyanın en çok satan motosikleti unvanını elinde bulunduruyor.

Honda Super Cub C125'i Kullanmak İçin Ehliyet Gerekiyor mu?

Honda Super Cub C125, 50 cc’den daha büyük bir motor hacmine sahip olduğu için motosiklet ehliyeti ile kullanılması gerekir. Ancak motor hacminin 125 cc’den ve gücünün de 11 kW’dan küçük olması sebebiyle A1 ehliyete sahip olmak yeterlidir. Yani A1, A2 ve A sınıfı ehliyetlerden birine sahip olan sürücüler, Honda Super Cub C125 kullanabilir. 

Honda Super Cub C125 ABS'li mi?

Fren durumunda tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve güvenle durmanızı sağlayan ABS teknolojisi, Honda Super Cub C125’in ön tekerleklerinde yer alır. Aniden durmanız gerektiğinde özel elektronik devreler ön tekerleğin fren basıncını ayarlar ve kilitlenmesini engeller. Böylece tekerlek kaymaz ve güvenle durabilirsiniz.

Honda Super Cub C125 Kimler İçin Uygun?

Sık sık şehir içerisinde motosiklet kullanan ve retro havaya sahip bir motosiklet sahibi olmak isteyenler için Honda Super Cub C125 biçilmiş kaftandır. Ayrıca hem Türkiye’de hem de dünyada birçok koleksiyoner, Super Cub C125’i koleksiyonlarının başköşesine yerleştirmek için satın alıyor. 

Honda Super Cub C125 Ne Kadar?

Cub sınıfında bulunmayan birçok yeniliği sunan, retro havası ile herkesin dikkatini çeken ve yüksek kaliteli materyallerle üretildiği için uzun ömürlü olan Honda Super Cub C125’in fiyatları; dönemsel olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle Honda Super Cub C125’in fiyat listesini takip etmek önemlidir. Ancak fiyat listesi sadece tavsiye niteliğindedir. Bu nedenle satın almak için Honda bayileri ile iletişime geçebilirsiniz.

KAMPANYALAR

HEMEN KEŞFET

SİZİ ARAYALIM